ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wybieramy Najlepszego Montera.

15 sierpnia ruszyliśmy z plebiscytem Monter Roku! Celem wydarzenia jest wyróżnienie i uhonorowanie najbardziej popularnego montera w Polsce oraz zbudowanie rozpoznawalności tej profesji wśród osób biorących udział w głosowaniu.

Każdego dnia, monterzy w naszym kraju pracują po to, aby zapewnić nam funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne rozwiązania w zakresie stolarki budowlanej. Ich praca często pozostaje niedoceniona, my chcemy to zmienić!

Dlaczego plebiscyt Monter Roku jest ważny?

Zbudowanie rozpoznawalności tej branży to nie tylko wyłonienie najlepszych monterów w Polsce, ale również zwiększenie świadomości społecznej na temat profesji. Pokazujemy, że montaż stolarki jest istotnym elementem w procesie realizacji projektów budowlanych, a wiedza, umiejętności i zaangażowanie monterów przyczyniają się do podnoszenia jakości naszego życia.

Jak możesz zagłosować?

Wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w głosowaniu na Montera Roku. Proces jest prosty i przejrzysty. Na naszej stronie internetowej w zakładce „Monter Show” wszyscy nominowani uczestnicy są przedstawieni wraz z krótkim opisem ich działalności oraz osiągnięć, dzięki czemu dokonanie wyboru jest łatwiejsze. To właśnie tu decydujesz, kto jest faworytem.

Nagroda Monter Roku:

Nagrodą dla laureata, poza prestiżowym tytułem, którym będzie mógł szczycić się przez cały rok, jest także specjalna statuetka. Zwycięzca zostanie uhonorowany podczas uroczystej Gali wieńczącej Konferencję Monterów Stolarki Monter Show, która odbędzie się w hotelu Ostoja w Chobienicach.

Rozpoczęcie plebiscytu:

Plebiscyt Monter Roku rozpoczął się 14. sierpnia i potrwa do końca miesiąca.

Dołącz do nas w tej wyjątkowej inicjatywie, aby razem wyłonić najbardziej popularnego i docenionego montera w Polsce. Wsparcie, jakie okażemy wszystkim nominowanym, jest kluczowe dla zwiększenia świadomości na temat tej profesji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *