ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MONTER SHOW 2023 – I Edycja

7- 8 września 2023

MONTER SHOW 2023

I Konferencja Monterów Stolarki  – Monter Show 2023

W dniach 7-8 września 2023 roku odbędzie się Pierwsza Konferencja Monterów Stolarki – Monter Show 2023. Wydarzenie to będzie stanowić okazję do integracji i zjednoczenia społeczności monterów, a także do wymiany wiedzy, nawiązania nowych kontaktów.

Podczas Monter Show 2023 uczestnicy będą mieli możliwość udziału w inspirujących dyskusjach na temat najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie stolarki budowlanej. Wystąpienia ekspertów z branży będą dostarczać cennych informacji i wskazówek, które pomogą uczestnikom rozwijać swoje umiejętności zawodowe.

Jednym z głównych punktów programu będzie uroczysta gala, podczas której zostanie wręczona nagroda Montera Roku. To prestiżowe wyróżnienie dla montera, który wyróżnił się wyjątkowymi osiągnięciami i profesjonalizmem w branży stolarki budowlanej. O zasadach udziału w plebiscycie będziemy informowali Was na bieżąco. W najbliższym czasie uruchomimy formularz, który umożliwi oddanie głosu na monterów wytypowanych do konkursu.

Zapraszamy Was do udziału w I Konferencji Monterów Stolarki Polskiej – Monter Show 2023. To wydarzenie pełne będzie inspirujących spotkań, które w przyszłości zaowocują współpracą z partnerami w branży. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *