ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Szkolenie produktowe

Stowarzyszenie Monterów Stolarki patronowało spotkaniu branżowemu, które odbyło się 21 czerwca w siedzibie SMS, przeznaczonemu dla kierowników projektu, projektantów, inżynierów. Prelegentami byli eksperci z branży montażowej oraz przedstawiciele renomowanych producentów i dostawców rozwiązań branży budowlanej.

Podczas szkolenia prezentowały się następujące marki: Selana, Marbet Bausystem, Redan, Wiśniowski, PORTA oraz Geze. Prezentacje opierały się nie tylko na warstwie merytorycznej, ale też na  praktycznym podejściu do wykonawstwa. Każdy prelegent miał okazję przedstawić swoje produkty, omówić ich właściwości techniczne oraz możliwości zastosowania. Wykłady skupiały się na dwóch kluczowych aspektach.

Po pierwsze, uczestnicy mieli okazję zgłębić tajniki prawidłowego stosowania rozwiązań produktowych oferowanych przez naszych partnerów. To wiedza dla osób odgrywających kluczową rolę w wyborze i implementacji rozwiązań w swoich projektach. Uczestnicy otrzymali cenne wskazówki dotyczące optymalnego wykorzystania dostępnych produktów.

Drugi aspekt szkolenia dotyczył umiejętności weryfikacji jakości montażu. Montaż stolarki budowlanej jest kluczowym etapem, który ma bezpośredni wpływ na funkcjonalność i trwałość zastosowanych rozwiązań w branży

Celem wydarzenia było dostarczenie uczestnikom wiedzy na temat prawidłowego zastosowania rozwiązań produktowych oraz umiejętności weryfikacji jakości montażu na inwestycjach budowlanych.
Inicjatywy takie promują rozwój i podniesienie standardów w dziedzinie montażu stolarki budowlanej. Zwracają również uwagę na rolę montera i jego znaczenie w procesie, co doskonale wpisuje się w statutową działalność Stowarzyszenia – skupianie się na wspieraniu profesjonalizmu oraz wymianie wiedzy i doświadczeń wśród specjalistów.

Uczestnicy podkreślali potrzebę tego typu spotkań, dzięki którym komunikacja w branży nabiera innego wymiaru. Możliwość wymiany doświadczeń i prowadzenia rozmów biznesowych w takiej formie, zwiększa efektywność i dostarcza natychmiastowych odpowiedzi połączonych z podjęciem tematów w realnej dyskusji.