ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

„Połączenie sił to początek,
pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces”

– Henry Ford

DOŁĄCZ DO NAS

Stowarzyszenie Monterów Stolarki zaprasza wszystkich zainteresowanych.

Kilka słów o nas

Zrzeszenie monterów i rozwój ich kompetencji to inicjatywa Stowarzyszenia.
MONTER JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

Powołane w 2021 roku Stowarzyszenie Monterów Stolarki to nic innego jak odpowiedź na oczekiwania i prośby monterów.
SMS to inicjatywa dedykowana przede wszystkim wykwalifikowanym specjalistom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą w zakresie stolarki budowlanej.
Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu i działalności opartej na współpracy i rozwiązaniach zorientowanych na rozwój, SMS stanie się zarówno platformą skutecznej promocji tej profesji, jak i aktywnego uczestnictwa w kreowaniu nowych standardów montażu oraz produkcji stolarki.

SMS jest miejscem, w którym specjaliści od stolarki budowlanej będą mogli dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i praktykami.
Organizujemy szkolenia, warsztaty i konferencje, które umożliwiają członkom zdobywanie nowych kompetencji.
Wspieramy również młodych ludzi, którzy chcą wkroczyć na ścieżkę kariery w dziedzinie montażu stolarki, poprzez dostęp do specjalistycznych materiałów edukacyjnych.

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA, WARSZTATY I KONFERENCJE, KTÓRE UMOŻLIWIAJĄ CZŁONKOM ZDOBYWANIE NOWYCH KOMPETENCJI.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni,
w której będzie możliwa otwarta wymiana doświadczeń, podnoszenie kwalifikacji członków oraz edukacja młodzieży zainteresowanej zdobyciem wiedzy i umiejętności niezbędnych w pracy montera stolarki. Poprzez współpracę i skoncentrowanie na rozwoju, Stowarzyszenie Monterów Stolarki stanie się platformą aktywnego uczestnictwa w tworzeniu nowych standardów montażu.

SMS jest miejscem, w którym specjaliści od stolarki budowlanej będą mogli dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i praktykami. Organizujemy szkolenia, warsztaty i konferencje, które umożliwiają członkom zdobywanie nowych kompetencji. Wspieramy również młodych ludzi, którzy chcą wkroczyć na ścieżkę kariery w dziedzinie montażu stolarki, poprzez dostęp
do specjalistycznych materiałów edukacyjnych.

Stowarzyszenie Monterów Stolarki zaprasza wszystkich zainteresowanych dołączenia do naszej społeczności, która dąży do doskonalenia zawodowego, tworzenia pozytywnych zmian
i budowania przyszłości stolarki budowlanej.
Razem możemy osiągnąć więcej i przyczynić się do rozwoju naszej profesji na korzyść nas wszystkich.ZARZĄD

Zgrany zespół to podstawa naszej działalności. Razem możemy więcej.
Wspólny cel łączy ludzi. Chcemy być dla Was i  razem z Wami!  Chcemy nie tylko  dzielić się wiedzą, ale również tę wiedzę czerpać  od Was!

SZYMON KWAŚNIK

Prezes

Założyciel stowarzyszenia. W życiu zawodowym od samego początku związany z branżą stolarską. Ponad 20 lat doświadczenia. Rzemiosło, rozwój, innowacje, przyszłość, to słowa które doskonale oddają kierunek którym podąża. Właściciel dwóch firm i czterech marek, dobrze funkcjonujących w branży. Prawdziwy rzemieślnik i lider, który doskonale rozumie potrzeby monterów.

„Przyszłość jest oparta o specjalistów z pominięciem pośredników”

ANDRZEJ OSUCH

Wiceprezes

Wiedza i umiejętności poparte ponad 20 letnim doświadczeniem. Doskonale porusza się w świecie szkoleń jako trener i twórca programów szkoleniowych. Setki szkoleń, tysiące monterów i przedstawicieli branży, którzy w nich uczestniczyli. Odpowiedzialność, rzetelność i pewność siebie, to cechy przewodnie które oddają w pełni jego zaangażowanie w rozwój SMS i monterów.

„Wiedza i doświadczenie są ogromną wartością, lecz bez pewności siebie, nie mają właściwej mocy”

MARLENA KWAŚNIK

Członek Zarządu

Posiada 17 lat doświadczenia w branży, zarządzając działem sprzedaży. Jej umiejętności i wiedza obejmują obszary handlu, doradztwa, zarządzania oraz szkolenia młodzieży. Skutecznie planuje i koordynuje działania zapewniając płynne procesy biznesowe. Jest elastyczna i potrafi szybko reagować na zmieniające się warunki rynkowe. Jest mentorem dla swoich pracowników, angażując ich w rozwój i szkolenia, stale podnosząc poziom kompetencji zespołu.
Podejście oparte na zasadzie „Najpierw pomyśl, później powiedz” odzwierciedla jej profesjonalizm i umiejętność podejmowania przemyślanych decyzji. 

ARTUR PĘKSYK

Członek Zarządu

Charyzmatyczny, skuteczny z sukcesami w prowadzeniu i zarządzaniu zespołem. Strategiczne myślenie ze zdolnością do przekładania strategii na działania z udokumentowaną skutecznością. Posiada silne zaplecze marketingowe oraz sprzedażowe na różnych stanowiskach zarówno z perspektywy agencji reklamowej jak i jej klienta. Kieruje się w biznesie wizją, determinacją i umiejętnościami potrzebnymi do wspierania zmian, wzrostu i ekspansji.