ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

PARTNERZY STOWARZYSZENIA

Spotkać się to początek – zgodzić się to postęp – pracować razem to sukces.
– Henry Ford

Partnerzy strategiczni

Partnerzy wiodący

Partnerzy wspierający

PORTA

PORTA jest liderem na rynku drzwiowym w Polsce i największym producentem drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej. Produkujemy w aż 6 fabrykach: w 5 w Polsce i 1 w Rumunii. Stawiamy na jakość i trwałość swoich produktów. Posiadamy najnowocześniejsze w Polsce centrum dystrybucyjne w Nidzicy.

Jesteśmy doświadczoną, zaufaną marką drzwiową o międzynarodowym zasięgu, z ponad 30-letnim doświadczeniem. O drzwiach wiemy wszystko. Od początku istnienia firmy sprzedaliśmy ponad 19 mln drzwi do ponad 43 krajów. Jesteśmy nr 1 w Polsce! PORTA to najczęściej wybierana marka.

Rocznie sprzedajemy 1,7 mln drzwi, i jednocześnie jesteśmy w stanie spersonalizować produkt i urzeczywistnić wizję idealnych drzwi – wyprodukujemy nawet 1 sztukę, specjalnie dla Klienta!

Nasze produkty badane są w 21 laboratoriach: w 3 instytutach w Polsce, a także 11 instytutach za granicą. Gdybyśmy ustawili wszystkie drzwi, które badamy w ciągu roku – jedne na drugich – powstałaby wieża o wysokości 906 metrów, to tyle co postawione na sobie 3 wieże Eiffle’a!

Zapraszamy na stronę firmową: https://www.porta.com.pl

Selena

Selena Group to globalny lider i czołowy dystrybutor chemii budowlanej, którego misją jest dostarczanie produktów i rozwiązań na potrzeby nowoczesnego budownictwa, tworzonych dla profesjonalnych budowniczych i przy współpracy z nimi.
Powstała w 1992 roku we Wrocławiu, firma jest wiodącym producentem szerokiego asortymentu, przeznaczonego do prac budowlanych i wykończeniowych. Pod marką Tytan Professional oferowana jest różnorodna gama produktów o wysokiej jakości, obejmująca piany poliuretanowe, pianokleje, silikony, akryle, uszczelniacze, kleje, grunty, zaprawy, tynki, hydrolizolacje, masy polimerowo-bitumiczne, systemy i akcesoria budowlane oraz produkty komplementarne. Wartościami Spółki są m.in. satysfakcja użytkownika i odpowiedzialność, co skutkuje rozpoznawalną marką, zarówno na polskim, jaki i na międzynarodowych rynkach. Wielokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach branżowych produkty Tytan Professional cieszą się niesłabnącym od 30 lat zaufaniem i uznaniem wykonawców na całym świecie, gwarantując im szybkość i trwałość realizacji budowlanych.
Wartością nadrzędną dla działań Seleny jest współpraca z monterami i wykonawcami, którzy są kluczowi w prawidłowym i efektywnym procesie budowy.

Zaangażowanie Seleny w współtworzenie Stowarzyszenia Monterów Stolarki jest kamieniem milowym na drodze budowania społeczności monterów, których kwalifikacje i umiejętności będą mogły być podnoszone we wspólnym obszarze jaki daje SMS.

Wewnętrzna kooperacja firm w stowarzyszeniu daje unikatową możliwość wypracowania wspólnych programów szkoleniowych, walidację nowych rozwiązań i opracowywanie najlepszych standardów polskiej branży budowlanej.
Selena angażuje całe serce w rozwój Stowarzyszenia Monterów Stolarki oraz całą społeczność monterów.

Zapraszamy na stronę firmową: https://selena.com

Wiśniowski

Zapraszamy na stronę firmową: https://www.wisniowski.pl

Redan

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku, z uwagą dbającą o to, aby nasze produkty dobrze służyły nabywcom przez długie lata. Jako producent okien PVC i aluminiowych, a także wielu rodzajów drzwi zewnętrznych, dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli dostęp do szerokiego katalogu ofertowego zgodnego z najnowszymi trendami w branży. Najwyższa jakość wyrobów oraz ekologiczne rozwiązania, które są dla nas priorytetem, zostały docenione przez wiele niezależnych instytucji branżowych, renomowanych wydawnictw oraz władz samorządowych (Gazele Biznesu, Diamenty Forbes, Brylanty Polskiej Gospodarki, The Best 100).
Siedziba naszej firmy mieści się w Połczynie-Zdroju, ale posiadamy biura również w położonym niedaleko Koszalinie czy Gorzowie Wlkp. W całej Polsce znajduje się także ponad 140 punktów sprzedaży, gdzie znaleźć można produkty sygnowane marką REDAN. Wyroby aluminiowe i PVC powstające w naszej fabryce trafiają jednak nie tylko do klientów z naszego kraju, ale również do Niemiec, Szwecji, Danii, Norwegii, Belgii, Holandii, Francji oraz Włoch.

Dlaczego bierzemy udział w SMS?
W REDAN przede wszystkim wierzymy w jakość na każdym etapie procesu zakupowego i chcemy ją wspólnie budować. Nasza praca nie może kończyć się na profesjonalnym wykonaniu stolarki, gdyż nawet najlepszy produkt niewłaściwie zamontowany nigdy nie spełni swojej funkcji. Dlatego też chcemy zaangażować się w pełni w rozwój tej inicjatywy – aby Nasi klienci byli pewni, że oprócz najwyższej jakości wyrobu, w pakiecie dostaną też prawidłowy montaż i satysfakcjonującą opiekę posprzedażową o odgórnie potwierdzonym standardzie.

Zapraszamy na stronę firmową: https://redan.pl

Marbet Bausystem

Jako Partner Wiodący Stowarzyszenia, Marbet Bausystem będzie brał czynny udział w wyznaczaniu kierunków rozwoju Stowarzyszenia, tworzeniu programów szkoleniowych, a także przekazywaniu praktycznej wiedzy branżowym profesjonalistom.
Cieszymy się na współpracę, wymianę wiedzy oraz wkład we wzrost i profesjonalizację naszej dziedziny.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Ciepłej Belki Montażowej oraz naszego partnerstwa ze Stowarzyszeniem Montażystów Stolarki, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu z naszym zespołem.
Wierzymy, że razem podnieśmy standardy montażu stolarki okiennej i napędźmy rozwój tej dziedziny w branży budowlanej. W Marbet Bausystem jesteśmy niezmiernie dumni z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów, którzy teraz będą mieli okazję dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. W szczególności jesteśmy podekscytowani przedstawieniem naszego innowacyjnego systemu Ciepłej Belki Montażowej szerszemu gronu profesjonalistów w ramach członkostwa w Stowarzyszeniu. Ciepła Belka Montażowa Marbet Bausystem to rewolucyjny zestaw komponentów przeznaczony do bezpiecznego, energooszczędnego i szczelnego montażu okien i drzwi w strefie izolacji termicznej budynków. System ten minimalizuje straty ciepła związane z mostkami termicznymi i przeciekami powietrza w połączeniach stolarki z murem, jednocześnie poprawiając naturalne doświetlenie poprzez optymalne wysunięcie konstrukcji w kierunku elewacji budynku.

Zapraszamy na stronę firmową: https://marbetbausystem.com/

Geze

GEZE Polska Sp. z o.o. funkcjonuje na polskim rynku od 1997 r. i jest spółką-córką niemieckiej firmy rodzinnej GEZE GmbH, której historia sięga 1863 r. Jesteśmy jednym z uznanych na całym świecie producentów systemów okuć do drzwi i okien oraz technologii bezpieczeństwa. GEZE oferuje szeroką gamę takich wyrobów, jak drzwi automatyczne, technika drzwiowa, okucia do szkła, urządzenia do odprowadzania dymu i ciepła (RWA), systemy bezpieczeństwa i zarządzania budynkiem, technika okienna oraz urządzenia do przewietrzania. Jako przedsiębiorstwo kształtujące rynek i wiodące w dziedzinie innowacyjności, firma GEZE wytwarza produkty zaawansowane technologicznie, zachowując przede wszystkim dbałość o komfort i bezpieczeństwo użytkowników. W ten sposób wpływa na ciągły rozwój techniki wyposażania oraz rozwiązań dla inteligentnych budynków.

Samozamykacze GEZE należą do najbardziej znanych na świecie. Codziennie miliony ludzi korzystają również z naszych systemów drzwi automatycznych. Projektujemy i realizujemy również niestandardowe rozwiązania na podstawie indywidualnych wymagań klientów, jak np. drzwi karuzelowe albo systemy całoszklane, które można znaleźć w wielu prestiżowych budynkach na całym świecie.

Towarzyszymy naszym klientom w całym cyklu życia budynku – począwszy od jego koncepcji i projektu, poprzez budowę, aż po codzienne użytkowanie. Oferujemy nie tylko najlepsze produkty i rozwiązania, ale również pełne wsparcie projektowe oraz modelowanie BIM, a także profesjonalne usługi montażowe i serwisowe.

Zapraszamy na stronę firmową: https://www.geze.pl

Aluprof

Aluprof SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Dzięki ponad 70 letniemu doświadczeniu firma Aluprof SA posiada ponad 1900 stałych klientów. Roczne przychody ze sprzedaży Aluprof SA wynoszą ok 438 mln EUR. Eksport stanowi około 40% ogólnej sprzedaży. Firma zatrudnia ponad 2900 pracowników.

Zapraszamy na stronę firmową: https://aluprof.com/

Milwaukee

MILWAUKEE® jest przodującym producentem elektronarzędzi Heavy Duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników. Koncentrując się m.in. na branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i transportowej, marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18™, M12™ oraz MX FUEL™. Katalizatorem kolejnych innowacji MILWAUKEE® od lat jest podnoszenie bezpieczeństwa i wydajności pracy profesjonalnego użytkownika, a także dążenie do stworzenia całkowicie bezprzewodowego środowiska pracy. Marka oferuje coraz większą ilość akumulatorowych alternatyw pozbawionych mankamentów rozwiązań napędzanych spalinowo, sieciowo bądź pneumatycznie. Bez kompromisów na mocy i wydajności, a także bez emisji spalin, konserwacji czy konieczności stosowania benzyny.

Zapraszamy na stronę firmową https://pl.milwaukeetool.eu/

Klimas

Klimas Wkręt-met, mimo ogromnej skali działań i portfolio liczącego około 6,5 tys. produktów, to wciąż rodzinna firma, w której ponad wszystko przekłada się relacje i szacunek. Tym bardziej cieszy nas, że swoją wiedzą i doświadczeniem możemy wspierać taką inicjatywę, jaką jest Stowarzyszenie Monterów Stolarki.
Pozycja lidera produkcji zamocowań budowlanych w Europie Środkowej i Wschodniej zobowiązuje nas już nie tylko do wsłuchiwania się w rynek, ale także do jego kreowania. To dlatego z dumą i przyjemnością zdecydowaliśmy się wspierać działania Stowarzyszenia, zapewniając szkolenia produktowe oraz praktyczne, między innymi z wykorzystaniem naszego samochodu pokazowego. Jako wiodącej w zakresie zamocowań budowlanych firmie zależy nam na unowocześnianiu i ujednolicaniu standardów, które pozwolą polskim wykonawcom działać również na wymagającym rynku europejskim i światowym.
Wykorzystując nasze międzynarodowe doświadczenia (Klimas Wkręt-met jest obecny na 70 rynkach świata, w kilku krajach ma własne spółki), chcemy dzielić się praktyczną wiedzą, związaną z parametrami i prawidłowym montażem za pomocą naszych produktów, a jednocześnie promować i popularyzować zawody, związane z szeroko pojętym budownictwem, z naciskiem na ważną rolę monterów stolarki budowlanej.
Klimas Wkręt-met to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów elementów złącznych na polskim rynku budowlanym. Ponad 30-letnie doświadczenie w branży, szereg podjętych inicjatyw, zaangażowanie w świat nauki i rozwój technologii sprawiły, że marka cieszy się niesłabnącym zaufaniem wykonawców, konstruktorów czy architektów. Portfolio firmy zawiera naprawdę szeroką gama produktów, które mogą zaspokoić różnorodne potrzeby rynku. Produkujemy kołki do termoizolacji, zamocowania ramowe czy doceniane na wielu światowych rynkach kołki szybkiego montażu SFX. Z naszych taśm schodzą także mocowania do dachów płaskich, lekkiej obudowy czy hartowane wkręty ciesielskie, wśród których warto wymienić tegoroczne dwie nowości WKCH i WKCR, służące do mocowania elementów metalowych do drewna.

Zapraszamy na stronę firmową: https://www.wkret-met.com/

Majsterek

Firma Majsterek została założona w 2013 roku i od tamtego czasu rozwija 
się w zawrotnym tempie. Domeną naszej firmy jest wyposażanie budynków w 
stolarkę otworową na miarę XXI wieku. Dzięki znakomicie wyszkolonemu 
personelowi, który posiada lata doświadczenia w branży, jesteśmy w 
stanie zaprojektować, doradzić i zamontować zgodnie ze sztuką budowlaną 
nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje. Okna PCV, okna aluminiowe 
własnej produkcji, wszelkiego rodzaju osłony okienne typu żaluzje 
fasadowe, a także bramy garażowe i drzwi zewnętrzne to tylko część tego 
czym zajmujemy się na co dzień. W trosce o to, aby wykonywane przez nas 
usługi były na najwyższym poziomie, nasza firma posiada także szeroką 
flotę żurawi do szklenia oraz samochód wyposażony w ramię HDS, wszystko 
po to, aby móc robić to co robimy, jak najlepiej. Nie można zapomnieć 
również o termoizolacji pianą PUR – nasza ekipa to prawdziwi eksperci w 
swoim fachu. Posiadają za sobą kilometry kwadratowe opianowanych 
poddaszy i fundamentów. Świadczymy w tym zakresie profesjonalne i 
kompleksowe usługi.

Zapraszamy na stronę firmową: https://www.oknamajsterek.pl

Elektropark

Firma ELEKTROPARK swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży, serwisowaniu oraz wypożyczaniu sprzętu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: elektronarzędzia, narzędzia ręczne, ogrodnictwo, nagrzewnice, osuszacze, agregaty i zagęszczarki, spawalnictwo, urządzenia myjąco-czyszczące, pneumatyka, artykuły BHP, chemia techniczna, przedłużacze oraz zabawki dla dzieci.

Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam na nawiązanie bezpośredniej współpracy z wieloma producentami oraz dostawcami znanych i cenionych marek, wśród których można znaleźć producentów zagranicznych jak i krajowych. Jesteśmy autoryzowanym sklepem oraz serwisem gwarancyjnym takich marek jak: Stiga, Castelgarden, Rems, Kranzle. Nasza firma jest również autoryzowanym punktem sprzedaży takich firm jak: Metabo, Milwaukee, Festool, ABAC, NEO, Graphite, Topex, Verto, Tengtools, Luna, Limit, Starmix, Proxxon, Wolfcraft, Felo oraz Steinel. Warto zaznaczyć, że w ofercie znaleźć można również takie marki jak: Fiskars, Master, Makita, Fogo, Acar/Kerg, Irwin, Kupczyk, Stanley, Nilfisk, Tenzi, Beta, Wera, Wiha, Bruder…

Nasi pracownicy stale podnoszą i doskonalą swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe. Ich wiedza i doświadczenie zapewnia miłą, szybką i fachową obsługę. Nasza oferta jest przygotowana zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Pracujemy dla zaspokojenia potrzeb naszych konsumentów, a ich satysfakcję uznajemy za nadrzędny cel. Na bieżąco zwiększamy swój asortyment, tym samym zawsze chcemy sprostać oczekiwaniom naszym klientom.
W związku z powyższym zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą. Zapraszamy serdecznie do naszej firmy 64-200 Wolsztyn, Karpicko ul. Braci Peugeot 1.

Zapraszamy na stronę firmową: http://www.elektropark.pl/

Festool

Festool, to międzynarodowy lider wśród producentów profesjonalnych elektronarzędzi m.in. dla branży remontowo-budowanej, drzewnej
montażystów, stolarzy, cieśli i dekarzy.
Historia marki Festool to historia produktów, które są maksymalnie dostosowane do potrzeb użytkowników. Od samego początku
działalności, Festool kładzie duży nacisk na innowacyjność swoich narzędzi i gwarantuje użytkownikom zadowolenie, dostarczając narzędzia
spełniające najwyższe wymagania.
Wszystkie narzędzia Festool projektowane są w oparciu o wiedzę praktyczną oraz współpracę z profesjonalistami.
Zakresy zastosowań produktów Festool:

  • Branża remontowo-budowlana
  • Konstrukcje drewniane i ciesielstwo
  • Obróbka drewna i stolarka budowlana
  • Układanie i renowacja podłóg
  • Meblarstwo
  • Stocznie jachtowe i szkutnictwo

Profesjonalne usługi Festool
Festool to nie tylko niezawodne elektronarzędzia. To również najwyższej jakości obsługa, w tym bezpłatny pakiet usług w ramach Gwarancji all-inclusive:
Bezpłatna kompleksowa naprawa realizowana szybko, dokładnie i bezpłatnie przez pierwsze trzy lata. Wymieniane są nawet części zużywające się podczas standardowej eksploatacji jak i uszkodzone baterie czy ładowarki.
Wymiana w przypadku kradzieży – skradzione narzędzie zastępowane jest nowym, co wymaga jedynie niewielkiego wkładu własnego (po ewentualnym zdarzeniu).
Gwarantowane oryginalne części zamienne przez co najmniej 10 lat. W przeciwnym razie otrzymasz bezpłatnie nowe narzędzie.


Zapraszamy na stronę firmową: https://www.festool.pl

Jekko

Wraz z końcem 2016 roku powstała firma JEKKO Polska, która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę najwyższej jakości mini żurawi JEKKO.
Jekko jest wiodącym na świecie producentem mini dźwigów z ponad 45-letnim doświadczeniem w branży urządzeń do podnoszenia i przenoszenia. Główna siedziba firmy mieści się w Colle Umberto w prowincji Treviso, zajmując powierzchnię 15 tys. metrów kwadratowych, w tym 6 tys. pod dachem. Jekko eksportuje pełną gamę swych urządzeń, sprzedając je na wszystkich kontynentach przez sieć ponad 35 autoryzowanych dealerów. Nasze produkty są skonstruowane w taki sposób, by spełniały specyficzne wymagania klientów i przeznaczone do pracy w trudno dostępnych miejscach, na ograniczonej powierzchni. Kompaktowe rozmiary pozwalają na przejazd urządzeń przez standardowe lub podwójne otwory drzwiowe, w zależności od modelu.
Mała waga i niewielkie wymiary w niczym nie umniejszają nośności czy zasięgu pracy urządzeń, przynosząc znaczne korzyści podczas obsługi zarówno podczas pracy pod dachem, jak i na otwartym terenie.
Jekko oferuje kompletną linię modeli wyposażonych w silniki wysokoprężne, silniki elektryczne lub akumulatory oraz szeroki wachlarz wyposażenia jak haki lub wysięgniki pomocnicze, manipulatory chwytające do rur i belek, podnośniki próżniowe do tafli szkła oraz trawersy. Wszystkie narzędzia są w pełni zintegrowane z funkcjonalnością i zabezpieczeniami podstawowej maszyny. Jekko niezmiennie stawia na badania i rozwój swoich produktów, bezpieczeństwo oraz zgodność z obowiązującymi przepisami – zwłaszcza z normą EN 13000 – aby oferować swoim klientom innowacyjne i bezpieczne urządzenia.

Zapraszamy na stronę firmową: https://jekko.com.pl

VBH

VBH jest marką ekspertów w dziedzinie okuć do okien i drzwi. Jako największe światowe przedsiębiorstwo handlowe z bogatą paletą okuć oraz artykułów pozaokuciowych niezbędnych do produkcji oraz montażu okien, drzwi i mebli, jest najważniejszym międzynarodowym partnerem na polskim rynku okuć budowlanych.

Zapraszamy na stronę firmową: https://www.vbh.pl/