ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Debata o Osobistym Sukcesie

7 września 2023 roku, w ramach Monter Show, odbędzie się debata pod hasłem „Droga do osobistego sukcesu w oparciu o własne doświadczenia.” To spotkanie skierowane jest do osób, pragnących poznać metody osiągania zamierzonych celów oraz rozwijania swojej kariery. Udział w debacie potwierdzili trzej uczestnicy.

Marcin Kanik, reprezentujący Majsterek s.c., dobitnie przypomni o sile dobrze zgranej ekipy. Monterzy związani z tą spółką to doświadczeni fachowcy zajmujący się montażem okien, rolet, bram garażowych i drzwi zewnętrznych. 

W świecie biznesu, sukces nie zawsze jest łatwy do osiągnięcia. Maciej Mazgaj, współwłaściciel Multiko Architektura Okien, podczas debaty postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat inwestowania w samorozwój i relacje interpersonalne. Firma Multiko znana jest z realizacji skomplikowanych projektów ze szklanymi ścianami, a także zażyłej współpracy z architektami i brygadami montażowymi.

Na przestrzeni lat, Paweł Parzonka, właściciel firmy Usługi Remontowo Budowlane, udowodnił, że wytrwałość przynosi sukces. Zaczynał swoją przygodę w branży budowlanej w 1990 roku. Dziś jego firma stawia na jakość oraz dokładność. Jego słowa, „Rzeczy możliwe robimy od ręki, na cuda troszeczkę trzeba zaczekać,” są mottem, które mówi o rzeczywistości przedsiębiorstwa.

Debata „Droga do osobistego sukcesu w oparciu o własne doświadczenia” będzie miejscem inspiracji dla tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę o zarządzaniu biznesem, budowaniu relacji oraz skutecznym osiąganiu celów. Udział w wydarzeniu dostarczy nie tylko wartościowych informacji, ale także wskazówek, jak umiejętnie prowadzić swoje przedsiębiorstwo w kierunku sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *