ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Dzieje się w SMS STUDIO!

W ubiegłym tygodniu w studio SMS przeprowadzony został webinar po hasłem „Montaż drzwi zewnętrznych w warstwie docieplenia”. Moderatorzy spotkania, Beata Strzelczyk i Maciej Stołpiak z firmy Tytan Wins, zadbali o to, by uczestnicy tego onlinowego szkolenia dowiedzieli się jak najwięcej na temat szczelnego montażu drzwi PORTA THERMO w strefie docieplenia za pomocą ciepłych belek montażowych. W SMSowym studio gościliśmy specjalistów, którzy potraktowali temat niemal instruktażowo, dzięki czemu odbiorcy – a byli to przeważnie MONTERZY!- zyskali praktyczną wiedzę.

Prelegentem pierwszego z paneli był Artur Rębowski, regionalny menadżer sprzedaży firmy Marbet Bausystem, która jest partnerem Stowarzyszenia Monterów Stolarki. Bardzo szczegółowo omówiono tu montaż drzwi czy okien, docieplenie przy użyciu belek montażowych oraz uszczelnienie osadzonych produktów za pomocą Systemu Tytan Wins. Jak poprawnie przeprowadzić montaż mechaniczny?

Wytłumaczenia tego tematu podjął się w drugiej części webinaru Bartosz Fronczyk, specjalista ds. badań i rozwoju w firmie Klimas Wkręt -Met, uznawanej za eksperta w tej dziedzinie.

Dodatkowo podczas wydarzenia przeprowadzane były na bieżąco konkursy sprawdzające uważność i wiedzę uczestników, którzy za poprawną i szybką odpowiedź otrzymywali zastawy nagród rzeczowych. A śledziła to szkolenie do samego końca pokaźna liczba osób!

Jednak to, co obserwujący webinar widzieli na ekranach swoich komuterów, to tylko ułamek całego planu zdjęciowego w naszym studio. Tak naprawdę wyglądało ono jak mały ul, w którym kręcą się realizatorzy, rozstawiony jest sprzęt wszelakiej maści, po podłodze rozwiniętych jest kilkadziesiąt kabli, wszędzie można natknąć się na mikrofony, ekrany, studyjne oświetlenie i nagłośnienie. SMSowe studio sprawdziło się jako  przestrzeń do wymiany doświadczeń między ekspertami i jako profesjonalne miejsce realizacji wydarzeń on-line, podcastów oraz szkoleń. Jest miejscem, w którym każdy poczuje się ugoszczony.

Dodaj komentarz