ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Harrachov – pierwszy wyjazdowy event SMS Sport 

SMS Sport na wyjazdowym evencie dla Monterów. Od 6 do 8 marca, miało miejsce niezwykłe wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Monterów Stolarki. Był to pierwszy tego typu wyjazd dla Monterów i Partnerów SMS, skoncentrowany na sporcie i realizacji pasji. Harrachov przywitał uczestników słońcem, gościnnością i ekscytującymi niespodziankami. 

Od samego początku wszystkim zaplanowanym działaniom towarzyszyła atmosfera integracji. Był śmiech, rozmowy – i te oficjalne i te mniej, dobra zabawa i odrobina przyjacielskiej rywalizacji sportowej. Zimowa aura Harrachova pozwoliła na białe szaleństwo, a także na trekkingowe wędrówki po szlakach. A na szlaku m.in. mamucia skocznia, wojskowe racje żywnościowe, outdoorowe warunki! Aktywności na świeżym powietrzu były niezliczone. 

Dodatkowo na wszystkich czekały atrakcje, niekoniecznie związane ze śniegiem i szusowaniem po stokach. Już pierwszego dnia warsztaty samoobrony poprowadził Robert Budny, Mistrz Świata Krav Maga. Był wysiłek fizyczny, karne „pompki” i „brzuszki”, pot na czole, ale i cenne rady prowadzącego, który jest na co dzień szkoleniowcem instruktorów sztuk, systemów i sportów walki. Nie zabrakło także kręgli, gry w darta czy wieczornego stand-upu zaprezentowanego przez charyzmatycznego Pawła Reszelę. No i na koniec coś dla prawdziwych Monterów, czyli rzut wikińskim toporem tarczy! Poziom energii i zadowolenia uczestników utrzymany na najwyższym poziomie.  

Niezwykle istotnym aspektem wyjazdu były spotkania i dyskusje w kuluarach. Podczas konferencji z Partnerami omawiane były tematy dotyczące najbliższej przyszłości SMS oraz nadchodzących wydarzeń, takich jak Monter Show czy Mistrzostwa Montażu, a także wdrożenie aplikacji cyfrowej dla monterów, Mapy Monterów. Zadań i wyzwań dla SMS jest mnóstwo, a merytoryczne wsparcie Partnerów, konstruktywna krytyka oraz spostrzeżenia Monterów stanowiły paliwo dla całego zespołu SMS. 

Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie w rozwój społeczności Stowarzyszenia Monterów Stolarki. Wasze zaangażowanie i podejście dają nam siłę i jeszcze większą motywację do działania. Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom: Wiśniowski, Redan, Ciepła Belka Montażowa – Marbet Bausystem, Tytan WINS Polska, PORTA DRZWI, przedstawicielom branży monterskiej -naszego Partnera firmy Majsterek oraz wszystkim Monterom. Widzimy się na następnym evencie organizowanym przez SMS Sport! 

Galeria zdjęć:

Dodaj komentarz