ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Pierwsza edycja Monter Show za nami!

W malowniczej okolicy Ostoja Chobienice odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które gościło przedstawicieli branży monterów stolarki budowlanej z całego kraju.

Impreza rozpoczęła się uroczystą galą, a jej otwarcia dokonał Prezes Stowarzyszenia Monterów Stolarki, Szymon Kwaśnik. Wielu znanych ekspertów i przedstawicieli wiodących firm było obecnych, co dodatkowo podniosło rangę wydarzenia. Prezentacje, wystąpienia i przemówienia dostarczyły cennej wiedzy i inspiracji dla wszystkich obecnych.

Podczas Monter Show uczestnicy mieli okazję do udziału w panelach dyskusyjnych, gdzie poruszono wiele ważnych kwestii dotyczących branży monterskiej, w tym nowych technologii, szkoleń i podnoszenia kwalifikacji, a także najlepszych praktyk w tej dziedzinie. Zdecydowanie była to przestrzeń do rozmów i zainspirowania się!

Impreza była także doskonałą okazją do zaprezentowania produktów i sprzętu związanych z branżą stolarki budowlanej, w tym partnerów działających z SMS. W specjalnie przygotowanych strefach tematycznych i pokazowych monterzy mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz produktami, które mogą podnieść jakość ich pracy. 

Monter Show Wydarzenie w Ostoja Chobienice było nie tylko okazją do nauki i networkingu, ale także do budowania silniejszej wspólnoty profesjonalistów z tej branży. Dzięki prezentacjom, panelom dyskusyjnym i pokazom produktów wszyscy uczestnicy mieli okazję do rozwijania swoich umiejętności i poszerzania swojej wiedzy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom, wystawcom i partnerom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jesteśmy przekonani, że to spotkanie zaowocuje dalszą współpracą, nie tylko z naszym Stowarzyszeniem, ale i między monterami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *